سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت آلمان از طریق خرید بیزینس

اقامت آلمان از طریق خرید بیزینس

سرمایه گذاری یکی از بهترین راه ها برای اقامت است. اقامت آلمان از طریق خرید بیزینس به دلیل صنعتی بودن این کشور از بهترین های گرفتن اقامت این کشور برای ایرانیان است.
امروزه بسیاری از مردم به فکر مهاجرت به کشورهای توسعه یافته هستند. یکی از این کشورها که مهاجرت ایرانی ها به آن زیاد است کشور آلمان است.
آلمان یک کشور صنعتی پیشرفته در مرکز اروپاست که پایتخت آن برلین است. این کشور از ۱۶ ایالت تشکیل شده که هر کدام جداگانه برای ایالت خود میتوانند تصمیم گیری کنند.
شهرهای مهم این کشور هامبورگ، فرانکفورت، هانوفر و برلین است. از آنجایی که یک کشور صنعتی است شرکتهای بزرگی چون بنز، فولکس واگن و زیمنس در این کشور هستند.

اقامت آلمان

اقامت از طریق بیزینس

کشور آلمان از نظر سطح رفاهی و حقوق شهروندی رتبه بسیار بالایی در بین کشورها دارد. سرمایه گذاری یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت است. افراد برای بدست اوردن مزایای اقامت و یا گسترش تجارت خود شروع به سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته می کنند که راه های سرمایه گذاری هر کشور با هم متفاوت است.
با توجه به شرایط مناسب و مطلوبی که کشور آلمان دارد اقامت از طریق سرما یه گذاری مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کشور المان قرار گرفته است. کشور المان از شرایط بسیار مناسبی برای زندگی برخوردار است به همین علت هر ساله به افراد ایرانی که به این کشور مهاجرت می کنند اضافه می شود.

اقامت آلمان

مهاجرت و گرفتن اقامت آلمان  از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های اقامت در کشور المان ثبت شرکت است. مانند موارد زیر:

 • تاسیس شرکت سهامی
 • دفتر نمایندگی: فعالیت مستقل ندارند و وابسته به شرکت مادر هستند
 • تاسیس شرکت مدنی: ۲ نفر یا بیشتر باید باشند.
 • تاسیس شرکت های شخصی: این روش هم مانند تاسیس شرکت با مسولیت محدود است.
 • ثبت شعبه( شعبه مستقل، شعبه وابسته): بر اساس شرایط و مشخصه های خاصی شخص حقیقی و حقوقی میتواند اقدام به ثبت نماید.
 • تاسیس شرکت با مسولیت محدود: این نوع شرکت با یک نفر و با حداقل سرمایه و با داشتن مدارک مورد نیاز مانند: مدارک مربوط به شرکت مادر، تنظیم اساسنامه، مدارک شخصی متقاضی و مجوز فعالیت در المان ثبت می شود. این روش از ساده ترین راه های حضور در بازار اقتصادی المان است.

غیر از بیزینس با ثبت شرکت، نوعی دیگر از سرمایه گذاری فردی و حرفه ای در آلمان است. این روش، انجام فعالیت اقتصادی مثل مغازه است که در این نوع مشاغل حتما باید اجازه کسب ویژه آن را دریافت کرد البته برای بعضی مغازه ها مانند فرش فروشی، خواروبار فروشی این مدرک نیاز نمی باشد.
بهترین راه و آسان ترین راه برای ورود به بازار اقتصادی آلمان برای ایرانیان، ثبت و تاسیس یک شرکت به شکل شرکت با مسئولیت محدود است. طبق اساسنامه زیر این شرکت تشکیل می شود:

 • نام شرکت
 • اقامتگاه شرکت
 • موضوع شرکت
 • نام همه شرکاء
 • تعیین مدیرعامل شرکت
 • ثبت در دفتر ثبت شرکت

اقامت آلمان

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود

هزینه ای که برای ثبت این شرکت باید متقبل شد بسیار مقرون به صرفه است. این هزینه برای گرفتن مدارکی چون آگهی، تهیه اساسنامه، گرفتن مجوز صنفی و مشاوره حقوقی است. یکی از مهم ترین موارد برای این گونه شرکتها داشتن یک محل اقامت ثابت است تا به راحتی بتوان نامه ها و برگه های قانونی به این شرکت پست شود.
تشکیل و ثبت این شرکت ها میتواند به دو نوع وابسته و مستقل باشد.

اقامت آلمان  از طریق خرید بیزینس

یکی از بهترین روش ها برای اقامت در کشورها مخصوصا المان بیزینس یا سرمایه گذاری است. زیرا آلمان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپا و دومین صادر کننده بزرگ در جهان است. ده ها هزار کسب و کار شرکتی از شرکت های خصوصی کوچک گرفته تا بزرگ در المان صرف نظر اینکه این سرمایه گذار آلمانی است یا خارجی وجود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اقامت تحصیلی در آلمان

هزینه اقامت تحصیلی در آلمان

اگر علاقه مند به تحصیل در کشور آلمان و به دنبال لیست هزینه اقامت تحصیلی …