سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / دریافت اقامت قانونی اروپا

دریافت اقامت قانونی اروپا

دریافت اقامت قانونی اروپا شرایط خاصی را می طلبد که شما باید با اشراف داشتن بر این شرایط، نوع اقامت خود را انتخاب کرده و در راستای آن مدارک مورد نیاز را جمع آوری نمایید.

اقامت قانونی اروپا

چه روش هایی برای اخذ اقامت در اروپا قانونی می باشند؟

برای اخذ اقامت در کشور های اروپایی راهکار های متفاوتی وجود دارد که بعضی از آن ها احتیاج به سرمایه گذاری دارند و بعضی دیگر خیر.روش های که به سرمایه گذاری ختم می شوند، معمولا زود تر از روش دیگر نتیجه می دهند.
روش های سرمایه گذاری شامل: اخذ اقامت به وسیله خرید ملک، ثبت شرکت و تمکن مالی می باشند و روش های بدون سرمایه گذاری شامل: ازدواج و تحصیلات می شود.
شما اگر قصد دریافت اقامت در یکی از کشور های اروپایی را دارید در ابتدا باید کشور مورد نظر خود را شناسایی کنید.
سپس وابسته به شرایط شخصیتان، نوع اقامت مد نظرتان را نیز انتخاب کنید و سپس با توجه به قوانین کشور مربوطه، شروع به جمع آوری مدارک لازم نمایید.
فراموش نکنید که مدارک کامل و بی نقص باشند.
در صورتی که این مدارک به هر دلیلی نقصی داشته باشند، دریافت اقامت شما به تعویق می افتد.

اقامت قانونی اروپا

دریافت اقامت ازدواج در کشور های اروپایی

یکی از روش های دریافت اقامت در کشور های اروپایی، ازدواج می باشد.شما برای دریافت این اقامت باید همسرتان یا شهروند آن کشور باشد و یا اقامت همیشگی آن کشور را داشته باشد.
همچنین یکی از این دو نفر باید تعهد اسپانسری بدهد و تا سه سال، اسپانسر همسر خویش شود و اموراتش را بگذراند.ازدواج به دو صورت حقیقی و صوری انجام می شود.
هنگامی که شما به صورت حقیقی ازدواج کنید و مدارک لازم مبنی بر واقعی بودن رابطه تان با همسرتان را به اداره مهاجرت کشور مربوطه تحویل دهید، قطعا با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.
ولی اگر به هردلیلی تن به ازدواج صوری دهید و اداره مهاجرت از عملکرد شما مطلع گردد، عواقب سختی در انتظار شما خواهد بود.
هر دو نفر در این حالت از کشور اخراج شده و طبیعتا دادگاه های عمومی نیز در انتظارشان خواهد بود.پس تا جایی که ممکن است ازدواج حقیقی را انتخاب نمایید.

دریافت اقامت قانونی اروپا به وسیله خرید ملک

خرید ملک یک روش ساده و درجه یک برای اقامت در کشور های اروپایی می باشد.البته ناگفته نماند که افزایش سنگین و شدید قیمت ارز در ایران، تا حدود زیادی کار را سخت کرده است.
در حال حاضر بهترین کشور ها برای دریافت اقامت خرید ملک، لتونی،یونان و اسپانیا می باشند.با مبلغی در حدود ۲۵۰ هزار یورو شما می توانید در کشور یونان ملک بخرید و برای دریافت اقامت سایر مدارک را تهیه نمایید.
به جز ملکی که باید بخرید داشتن مدارک زیر نیز واجب و ضروری می باشد:

  • عرضه مدارک مربوط به هویت شما مانند کارت ملی و شناسنامه
  • عرضه مدارک مربوط به تسلط بر زبان خارجه
  • عرضه گردش حساب ۳ ماه آخر شما

این سه مورد، از مهم ترین موارد مورد نیاز برای دریافت اقامت می باشد.

اقامت قانونی اروپا

دریافت اقامت قانونی اروپا با تمکن مالی

تمکن مالی کوتاه ترین راه در جهت اخذ اقامت می باشد.البته این امر کاملا طبیعی است. وقتی شما پول و ثروت زیادی به کشور مربوطه می برید، طبیعتا سهمی در رونق اقتصادی کشور مربوطه خواهید داشت و به این ترتیب خیلی زود کار های اقامت شما را انجام می دهند.
تمکن مالی به این معناست که شما باید شرایطی داشته باشید که بدون نیاز به کار کردن در کشور مربوطه زندگیتان را بگذارنید.
در این زمینه باید مدارکی همچون حقوق بازنشستگی و سود ناشی از سرمایه گذاریتان را به اداره مهاجرت تحویل دهید و ایشان را قانع کنید که از تمکن مالی برخوردار هستید.مثلا در کشور اتریش شما با درآمد ماهیانه چند هزار یورو می توانید اقامت تمکن مالی دریافت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

تمایل برخی از افراد بر این است که مدتی را در کشور های اروپایی اقامت داشته باشند. در این راستا دلایل متقاضیان برای استقرار در چنین مناطقی بسیار متفاوت می باشد و