سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

تمایل برخی از افراد بر این است که مدتی را در کشور های اروپایی اقامت داشته باشند. در این راستا دلایل متقاضیان برای استقرار در چنین مناطقی بسیار متفاوت می باشد و از طرفی، مدت زمان سکونت در آن جا به صلاح دید افراد باز می گردد. از جهتی مؤسسات حقوقی متعددی در ایران ایجاد شده اند که هدف اصلی شان، ارائه مشاوراتی جامع جهت مهاجرت درخواست کنندگان به سایر کشور هاست. این مراکز با دریافت هزینه های متناسبی بهترین شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری را برای متقاضیان یاد آور می شوند. بنابراین اگر شما هم قصد چنین سکونت هایی را در این مناطق دارید باید برای کسب اطلاعات لاز،  به این مراکز قانونی مراجعه نمایید. 

شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

معرفی انواع ویزا های اروپا

معرفی انواع ویزا های اروپااقسام بی شمار ویزاهایی که برای اروپا صادر می شوند بسته به نوع سکونت، مدت اقامت و هدف اصلی سفر بسیار متمایز هستند. در زیر برای ارتقا سطح دانش افراد در این زمینه به بررسی انواع اخذ اقامت شینگن پرداخته می شود :

  1. روادید نوع A : در این مورد به دارنده اصلی اجازه داده می شود که به وسیله فرودگاه های بین المللی در این مناطق، اقدام به سفر کند و لازم نیست که حتما مقصد کشور های شینگن باشد.
  2. روادید نوع C : چنین مجوز هایی معمولا کوتاه مدت هستند و بر اساس هدف سفر در یک بازه زمانی مشخص صدور می گردند.
  3. ویزا یکبار ورود : افرادی که موفق به دریافت این گواهی نامه ها شده اند تنها یک بار اجازه داخل شدن به این مناطق را دارند. از طرفی اگر اشخاص از این محدوده اروپایی خارج شوند دیگر، شرایط ورود و بازگشت به همان مکان را ندارند حتی اگر از تعداد روز های اقامتش باقی مانده باشد.
  4. ویزا دو بار ورود : شرایط حاکم در این نمونه مانند نوع یکبار ورود است و تنها تفاوتش با آن به این مساله مربوط می شود که افراد، تا دو بار اجازه خروج از این مکان را دارند و در صورتی که بیشتر شد دیگر قادر به باز گشت نیستند.
  5. انواع چند بار ورود یک ساله : در صورتی اشخاص نیاز به ورود و خروج های متعدد داشته باشند موفق به اخذ این گواهی در مدت یکسال می شوند.
  6. موارد چند بار ورود سه ساله : افراد صاحب این ویزا حق دسترسی و خارج شدن از آن را به مدت سه سال دارند.
  7. اقسام چند بار ورود پنج ساله : به متقاضیانی که به قصد کسب و کار از سفر های تجاری استفاده می کنند چنین روادیدی تعلق می گیرد.

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق ویزای ازدواج

بسیاری از افراد هستند که به منظور سکونت در کشور های اروپایی به ازدواج در این زمینه می پردازند. در واقع وارد رابطه زناشویی شدن با یک تبعه خارجی و به اثبات رسیدن واقعی بودن این مساله، منجر به دریافت ویزای موقت می شود.

از طرفی تا زمانی که متقاضیان قادر به کسب مجوز برای سکونت دائم بشوند باید شرایط اقامت موقت را رعایت کنند. در واقع باید صلاحیت افراد برای اداره و تمکن مالی یک زندگی مشترک توسط مراجع مربوطه، مورد بررسی قرار بگیرد. 

در این زمینه مصاحبه با فرد متقاضی در کنسول گری کشور اروپایی در مکان مبدأ انجام می گیرد. هنگامی که این امور در نظر گرفته شوند پس از گذشت چند سال متقاضیان قادر به اخذ اقامت دائم اروپا می شوند.

هزینه دریافت اقامت در اروپا بدون سرمایه گذاری

هزینه دریافت اقامت در اروپا بدون سرمایه گذاریزمانی که افراد در صدد هستند که اقامت اروپا را به دست بیاورند باید سرمایه گذاری های لازم را در این راستا انجام دهند زیرا هزینه اقامت در اروپا، در مراجع مختلف قانونی ثبت شده است و هر ساله دچار تغییراتی می گردد.

 در شرایطی که متقاضیان خواهان کسب این سکونت ها بدون سرمایه باشند باید کشور های خاصی را مد نظر قرار دهند. از جمله این مناطق می توان به اسلواکی اشاره کرد که هزینه ماندن در آن جا بسیار پایین بوده و از این جهت بسیار مورد پسند افراد است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

مراحل دریافت اقامت دائم اروپا

دریات اقامت دائم اروپا در حال حاضر به پنج روش امکان پذیر می باشد. این پنج روش به عناوین: ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی و کار منتهی می شود. افرادی که تما

پاسخی بگذارید