سفیران ملل
خانه / ویزای اروپا / شرایط و مراحل اخذ ویزای اروپا

شرایط و مراحل اخذ ویزای اروپا

جهت اخذ ویزای اروپا شرایط و مراحل خاصی را باید باید بگذرانید که سخت نیست و ما راحت ترین و کم هزینه ترین روش ها را برایتان بازگو خواهیم کرد. نام دیگر ویزای اروپا ویزای‌ شینگن می باشد و این به این معنی می باشد که افراد اروپایی جهت ورود این کشور نیازی به ویزا ندارند شما برای اخذ ویزای اروپا باید مطمئن ترین و راحت ترین روش را انتخاب کنید ویزا ها در سه دسته با پسوندهای A-B-C-D نامگذاری شده‌اند که در ادامه به تک تک آنها می پردازیم.

شرایط و مراحل اخذ ویزای اروپا

هزینه های پرداختی جهت اخذ ویزای اروپا

هزینه های پرداختی جهت اخذ ویزای اروپاهزینه های پرداختی جهت اخذ ویزای اروپا بستگی به مسائل خاصی می باشد. جهت دریافت ویزای شینگن در صورتی که بهترین روش را انتخاب کرده باشید مبلغ زیادی را پرداخت نخواهید کرد . زمان مورد نیاز برای اخذ ویزای اروپایی ۲ تا ۳ هفته می باشد و شما هر چه مدارک تکمیل شده تری داشته باشید، سرعت تایید شدن آن نیز بیشتر می باشد و در کمترین زمان شما به خواسته خود خواهید رسید. 
در این زمینه سایت های مختلفی فعالیت می کنند و شما باید بدانید که برای اقامت در اروپا باید زمان خاصی طی شود و شما نباید به سایتهایی که قول اخذ سریع ویزا را می دهند اعتماد کنید و می بایست شرایط اخذ ویزا را به افراد با تجربه بسپارید و همچنین زمان و حوصله این کار را داشته باشید.
همانطور که در ابتدا ذکر کردیم دسته تقسیم بندی می شوند.
ویزای نوع A به عنوان ویزای ترانزیت برای افرادی است که قصد خروج از فرودگاه را ندارند و فقط میتوانند ویزای خود را در فرودگاه های این کشور تعویض کند و سپس خارج شوند.
ویزای نوع B این اجازه را به مسافر می دهد که از فرودگاه خارج شده و به صورت های مختلف هوایی و زمینی به کشور های دیگر سفر نماید.
و اما ویزاهای نوع C مخصوص ایرانیان میباشد همچنین ویزای دیگری با نام ویزای D که اغلب برای بازرگانان و تاجران مناسب است و ویزای بلند مدتی می باشد شما با استفاده از این ویزا می توانید چندین بار در سال به کشورهای اروپایی سفر نمایید.

دریافت اقامت دائم اروپا بدون سرمایه گذاری

شما بعد از اینکه ویزای اروپا را اخذ کردید می توانید تابعیت آن کشور را دریافت کنید بسیاری از کشورهای اروپایی بعد از چند سال زندگی در آن ها می توانید درخواست تابعیت آن کشور را ارائه دهید راهکارهایی برای ایران وجود دارد که اقامت دائم اروپا را بدون سرمایه گذاری دریافت نمایند این راه ها عبارتند از:

  • از طریق تحصیل
  • از طریق ویزا کار در اروپا
  • پناهندگی
  • سرمایه گذاری
  • ازدواج

از مزایای کشور اروپا می توان به امکان تحصیل رایگان اشاره کرد. از روش های اقامت در این کشور، اقامت از طریق ویزای کار می باشد و شما با این روش و با صرف کمترین هزینه می توانید اقامت خود و حتی خانواده خود را دریافت کنید از دیگر راه های کم هزینه اقامت دائم اروپا از طریق ویزای تحصیلی می باشد و همانطور که گفته شد کشورهای اروپایی امکان تحصیل رایگان را به شما ارائه می کنند.

مراحل اخذ ویزای کار در اروپا

مراحل اخذ ویزای کار در اروپاما در اینجا ویزا اروپا بدون سرمایه گذاری و در کمترین زمان و با کمترین هزینه را برای شما بازگو می کنیم. ویزای کار یکی از روش های اقامت در کشورهای اروپایی و آمریکایی  میباشد.
کار کردن در شهرهای اروپایی برای شما امکان پذیر است و پیش شرط آن داشتن مهارت مورد نیاز این کشور است. کار در این کشورها به دو دسته تقسیم شده اند نوع اول دعوت نامه شغلی می باشد. در این روش طبق قراردادی که بین شما و کارفرمایان منعقد شده است می توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید. نوع دوم ویزای جستجوی کار میباشد کشورهای آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار را به ما می‌دهند ویزای کار اتریش به این صورت می باشد که شما از همان اول باید مدارک زبان آلمانی را داشته باشید و برای اخذ ویزای کار آلمان نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

پاسخی بگذارید