سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / مراحل دریافت اقامت دائم اروپا

مراحل دریافت اقامت دائم اروپا

دریات اقامت دائم اروپا در حال حاضر به پنج روش امکان پذیر می باشد. این پنج روش به عناوین: ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی و کار منتهی می شود. افرادی که تمایل به دریافت اقامت همیشگی اروپا را دارند، باید در وهله اول نوع مهاجرت خود را انتخاب نمایند و سپس از طریق آن اقدام کنند. تحصیل در اروپا طبق قوانین ذکر شده رایگان می باشد و به همین دلیل است که کثیری از افراد به این روش برای دریافت اقامت همیشگی اروپا اقدام می نمایند. البته باید ذکر کرد که این موضوع به قوانین کشور طرف حساب هم مربوط می شود و طبیعتا قوانین تمامی کشور ها با یکدیگر یکسان نمی باشد. شما باید با مشورت گرفتن از دفاتر مرتبط و همچنین افراد آگاه، از قوانین کشور های مورد انتخاب خودتان، به طور کامل آگاه شوید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و از طریق منطقی برای دریافت اقامت دائم اروپا اقدام کنید.مراحل دریافت اقامت دائم اروپا

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق ازدواج

اخذ اقامت دائم اروپا از طریق ازدواجاخذ اقامت اروپا از طریق ازدواج به این صورت می باشد که شما باید با فردی ازدواج کنید که از تمکن مالی به نسبت خوبی برخوردار باشد و طبق مستندات و مدارک بانکی، نشان دهد که می تواند در کشور مذکور زندگی خودش و شما را به شکل راحت اداره نماید.

روش اخذ اقامت از طریق ازدواج، در حال حاضر، یکی از گرینه های کم هزینه برای این امر می باشد. لازم به ذکر است که در این شیوه، در ابتدا برای شما اقامت دو ساله صادر می شود که در صورت عدم جدایی، این اقامت، همیشگی خواهد شد.

پس از این که اقامت دو ساله و موقت شما به پایان رسید باید درخواست مجددی مبنی بر تمدید همیشگی اقامت خود بدهید و در صورتی که از همسر خود جدا نشده باشید، در طی مدت زمان کم، اقامت شما همیشگی خواهد شد. 

بهترین و راحت ترین روش برای دریافت اقامت دائم اروپا

راحت ترین روش اخذ اقامت دائم اروپا تعابیر مختلفی می تواند داشته باشد. از طرفی دریافت راحت اقامت، اگر به معنای کم هزینه بود آن باشد، طبیعتا دریافت این امر از طریق تحصیلات گزینه بسیار خوبی است.

تحصیلات در کشور های پیشرفته اروپایی رایگان می باشد و افرادی که در زمره استعداد های درخشان تحصیلی قرار بگیرند قطعا می توانند به بهترین شکل ممکن ر اروپا تحصیل کنند.

البته در ابتدا به ایشان اقامت موقت تعلق می گیرد و در صورتی که بتوانند خود را ثابت کنند، اقدامت ایشان دائمی خواهد شد. 

تعبیر دیگر دریافت اقامت راحت، می تواند به کم زمان بودن آن تعلق بگیرد که در این صورت باید ذکر کرد که روش سرمایه گذاری، بسیار منطقی به نظر می رسد. افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند می توانند از قوانین کشور های اروپایی مطلع شوند و با عرضه کردن مدارک بانکی و حساب خود و ثابت کرده تمکن مالی در جهت اخذ اقامت سرمایه گذاری، می توانند در این امر موفق شوند.

اخذ اقامت دائم اروپا به روش سرمایه گذاری، در سریع ترین شکل ممکن اتفاق خواهد افتاد. 

لازم به ذکر است که اخذ اقامت به روش ازدواج نیز در زمره اقامت های راحت و کم هزینه دسته بندی می شود و مناسب است برای افرادی که شرایط این کار را داشته باشند.

هزینه های پرداختی برای اخذ اقامت دائم روپا

هزینه های پرداختی برای اخذ اقامت دائم روپاریز هزینه های پرداختی برای اخذ دائم اروپا طبیعتا با هم متفاوت می باشد. در دریافت اقامت تحصیلی کم ترین هزینه ممکن و در دریافت اقامت سرمایه گذاری طبیعتا بیشترین هزینه شامل حال شما خواهد شد.

شما باید در وهله اول، شرایط خود را به طور کامل بسنجید و همچنین با افراد با دانش و با سابقه نیز در این زمینه مشورت کامل داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

طبیعتا شما باید با توجه به شرایط مالی و وضعیت زندگی خود در این راستا تصمیم بگیرید و وجود افراد آگاه در کنار شما قطعا ضروری می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

شرایط اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری

تمایل برخی از افراد بر این است که مدتی را در کشور های اروپایی اقامت داشته باشند. در این راستا دلایل متقاضیان برای استقرار در چنین مناطقی بسیار متفاوت می باشد و

پاسخی بگذارید